همین دلیل است که وجود دارد چنین مشکل پس از آن ، نگاهی به :

هزینه های بالای

همانطور که در دراز مدت نمی تواند ملاقات ، به طوری که تماس های کمتر لازم نیست. با این حال ، از راه دور به اتهام تلفن است که می تواند دست کم گرفت. شاید شما واقعا غنی می توانید از این صورت حساب تلفن گران است ، اما هزینه هر نه از مکان های مختلف را می توان به چند مورد. دوم ، مدت زمان طولانی را ندیده است ، ملاقات دو نفر آن را می خواهم ، که یکی از آسان به سواری ، قایق یا هواپیما ، بالا رفتن از سربالایی ، در سراسر دریا را به صورت ، به اندازه کافی به فکر می کنم که عوارض غرق در ، و با هم پیدا کردن یک محل به دیدار پس از بازی با ، غذا خواب خواب ، که باور نکردنی ، سپس آن تعداد قابل توجهی از آه!

در حال حاضر اعتماد متقابل بین مردم زیاد نیست ، به عنوان بین دوستداران. همان که در یک شهرستان و زیر یک سقف زندگی می کنند ، و یا عشق است که مردم اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف می توانید به آخرین به پیر نشده ، چه رسد به عشق مکان های دور. فکر می کردم که چند صفحه از تلفن در هر ماه یک لیست از بسیاری از زوج ها را انتخاب کنید که به را.

از زمان آغاز ، هنگامی که از هم جدا ، شما صحبت کردن در تلفن در هر روز ، اما با گذشت زمان جدایی دیگر ، شما هم با شما تماس بیشتر و بیشتر کوتاه بحث شما ، به آرامی بدون موضوع مشترک پیدا کنید. فاصله جغرافیایی است که شما باز فاصله روانی ، به طوری که شما به تدریج مثل یک غریبه.به طور فزاینده بیگانه

زوج به علت شکستن دلیل اصلی را باید در نظر گرفته شود در قلب هر دو یکی نیست ، و هیچ زبان مشترک و اهداف مشترک وجود دارد.

به عنوان فاصله ، بنابراین سخت را برای شما به بررسی تعدادی از موضوعات ، کمتر از بسیاری از فرصت به بحث در مورد قلب حقیقت ، بنابراین ، شما قلب خود را بیشتر و بیشتر مبهم پیدا کنید ، شما درست افکار درونی خود را نمی دانند. در این زمان ، فاصله روانی بین شما بسیار دور ، و هیچ قلبی قبلی یک قلب به قلب است.

و در کنار شما ، هنوز بسیاری از جنس مخالف ، برای همراه شدن در شما ، شما نزدیک تر خواهد شد و نزدیک تر است. اگر می خواهید به تجزیه با او ، در اطراف خود را مانند او و یا پیدا کردن یک مرد بهتر از او به مراقبت از شما. بنابراین شما ممکن است ما خوشحال که؟ گاهی اوقات در یک تخیل خوب افراط ، بهتر است برای پیدا کردن خوشبختی واقعی است.

او مانند یک فکر از راه دور در قلب شما است ، اما او تا در مقابل واقعی ، زندگی ایستاده در مقابل شما انجام داد ، به احساس احساسات خود را ، به اشتراک گذاری زندگی خود را با شما. اکثر مردم در مقابل را انتخاب کنید ، می گویند که گنج در مقابل مردم است.ارتباط از راه دور را شکست تا فرار از سرنوشت

عشق شیرین است ، خلق و خوی خوشحال است. مردم همیشه بسیار عجیب و غریب ، هیچ دوست پسر کاملا بسیاری از مسائل خود را تا بیش از گذشته نیز ، اما واضح است که شما یک دوست پسر ، اما او می تواند همه چیز را در اطراف شما را همراهی نمی کند ، و قلب من همیشه بسیار ترش بسیار غمگین.

هنگامی که سالگرد تولد خود را به شما شده اند مشغول به عنوان بهانه ای برای فراموش کردن درباره او زمانی که مبارزه است که همیشه از ظهور اجتناب ناپذیر است. اگر همان را در یک مکان ، تماشای او مشغول است ، حتی اگر او واقعا فراموش کرده ام ، شما همیشه می خواهید به احساس بد سرکوب نارضایتی ، و در دو محل ، اما نیست ، زیرا شما نمی توانید ببینید به او مشغول است ، شاید به این دلیل شما به سادگی باور ندارند که او واقعا مشغول است ، از ایالات متحده این حکم فقط به گول زدن خود را دارند.

اگر چه ، هنوز هم بسیار در عشق ، پس از ، اما ترک ها از ارتباط راه دور ، اما اجازه دهید خسته ، صدای خسته شما مشترک است ، عشق نیز فاصله این کهکشان را در کشتن ، تمیز ، و شما مانند غریبه ترین آشنا .

ارتباط از راه دور مانند یک زیبا اما غم انگیز است که رویای دور ، شما را از خواب بیدار گریه در خواب است. شکستن است نتیجه نهایی ، همه ما چهره آرام ، امید خداحافظی آشنا و یا دوستان.
شاید برخی از مردم خواهند گفت ، همه چیز استثنا ، مطلق نیست. البته بسیاری کردن سایت عشق تعمیر جاودانه از دوستداران وجود دارد ، به سالن ازدواج می کنند ، اما همیشه در اقلیت ، اگر شما در یک رابطه قوی راه دور درگیر ، اگر فکر می کنید همه چیز به شما عشق می تواند در آزمون مقاومت در برابر ، پس لطفا انجام موارد زیر :

1 اعتماد مطلق

چون او حاضر نیست ، بنابراین هر چه او می گوید ، شما می توانید به نظر می رسد تردید. بین ترک های شما را به تعجب و بیشتر و بیشتر ، شما را به نفس کشیدن سخت. اگر شما می توانید به او اعتماد نمی بدون قید و شرط ، و سپس شما انتخاب می کنید را ترک کنند ، پارانویا به شکست از عشق خود می شود.

2 بیشتر در عمق ارتباطات

ارتباطات می تواند فاصله روانی بین شما ، باریک ، بنابراین شما به خوبی به قلب یکدیگر ، سوء تفاهم خواهد شد نمی شود ، یک زبان مشترک. لطفا مطمئن باشید که هیچ زبان مشترک از ازدواج نمی خواهد آخرین طولانی وجود دارد ، عشق وجود ندارد متفاوت است. چه از طریق ایمیل یا تلفن ، باید ارتباط تا آنجا که ممکن.

3 به حفظ تماس با به موقع

به عنوان بهانه ای برای دور نیست ، اغلب بدون تماس بگیرید. تماس با نادر ، پس از آن حتی بهتر از روابط تبدیل خواهد شد به طور فزاینده بیگانه. هنگامی که لازم باشد ، به او به جای تعجب ، او فکر کردم شما هنوز هم از راه دور ، زمانی که طرف دیگر به طور ناگهانی در مقابل او ظاهر شد. صورت او نگاه نگاه perplexed ، شما می تواند کمک کند اما در خفا خوشحال.

زندگی خود را غیر قابل پیش بینی است ، چه در آینده ، می داند که اتفاق می افتد. اگر فقط به نظر می رسد سریلانکا می تواند نگه داشتن مردم در سهولت عشق را احساس کنید ، تا حدی دلسرد کننده. تا زمانی که شما در عشق خود را باور دارند ، باور خود را در عشق ، من معتقدم که من به یک زندگی با نشاط و عشق ، شادی را از قلب است. اگر چه روز جداگانه تا تلخ ، دشوار است ، به خانه شما ، یک زندگی شاد برای آینده فکر می کنم ، به منظور قادر به با هم هر روز ، در حال حاضر درد است که ارزش آن ، دقیقا به این خاطر به شما جدا بیش از حد طولانی است ، بنابراین هر بار که با هم ، ما به ویژه گرامی ، به ویژه قادر به درک عشق دو نفر با هم بودن.

بنابراین ، فاصله بسیار از یک مشکل نیست ، اما صادقانه ، دختر نگران است ، پیدا کردن کسی که با هم در کنار هم باقی می ماند ، به طوری که زندگی خیلی سخت نیست. تا زمانی که شما در بر داشت ، و سپس از راه دور ، دور نیست ، اگر چه ارتباط از راه دور کمی غیر قابل اعتماد ، و یا ممکن است به همه چیز.